Temel Özellikler
| Frekans Aralığı: 136-174 MHz |
| 16 Kanal |
| 25 Watt RF Çıkışı |
| Acil modu |
| DTMF, QT ve DQT Sinyalleşmesi |
| PTT Kimliği ve Elektronik Seri Numarası |
| Sekiz Dilde Sesli Duyuru |
| MDC-1200 Sinyal Oluşturma (özel lisans kimliğini gerektirir) |
| D-Sub Arabirim Bağlayıcısı |
| İsteğe Bağlı Mikrofon Gerektirir |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet, 10Amp |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca ve Türkçe |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
| Mavi renkli LED | Evet |
| 3 renkli LED (Kırmızı, Turuncu, Yeşil) | Evet |
| 5-Tonlu Sinyalleşme formatları | ZVEI, ZVEI2, CCIR, ÇED, AÇA ve "Kenwood" normal 5 tonludur. 2-Çerçeveler 5-Tonlu, 3-Çerçeveler 5-Ton artı 8-Ton formatları |
| Meşgul Kanal Kilitleme | Evet |
| Karakter Gösterimi (Sayısal) | 2 Karakter |
| Kompakt tasarım | Evet |
| Bükülmüş Ses | Evet |
| DB-15 Aksesuar Konnektörü | Evet; ayrıca 8 ayrı Aksesuar Portu olarak programlanabilir |
| DTMF PTT Kimliği | Evet |
| Kullanım Kolaylığı | Evet |
| Acil Çağrı İşlevi | Evet |
| Acil Anahtar | Evet |
| Geliştirilmiş Kenwood Ses | Evet |
| FleetSync | Evet |
| Öne Monte Hoparlör | Evet |
| GPS Uyumlu | Evet |
| Korna Uyarısı - PA İşlevi | Evet |
| Kanal başına bağımsız ayar | Sıkıştırıcı, Geniş / Orta / Dar ve Sıkıştırıcı |
| Kenwood ESN (Elektronik Seri Numarası) | Evet |
| Tuş kilidi | Evet |
| Yalnız İşçi İşlevi | Evet |
| MDC-1200 | Evet |
| Minimum Ses Ayarı | Evet |
| Monitör Düğmesi | Evet |
| Çoklu Tarama İşlevi | Evet |
| Operatör Tarafından Seçilebilir Ton | Evet |
| Önceden programlanmış Durum Mesajları | Evet, Durum mesajları önceden programlanmış 10 - 99 arasındaki 2 haneli kodlardır (sayı 80 - 99, özel mesajlar için ayrılmıştır). |
| Programlanabilir Fonksiyon Tuşları | 9 Programlanabilir İşlev Tuşu |
| PTT Kimliği | Evet |
| QT (CTCSS) / DQT (dijital) | Evet |
| Uzaktan Hücum ve Canlanma | Evet |
| SelCall İşlevi | Evet |
| Seçilebilir Mikrofon Kazancı | Evet |
| Değiştirilebilir ekran arka plan aydınlatması | Evet |
| Etrafında konuş | Evet |
| "Geri Konuş" Tarama İşlevi | Evet |
| Zamanaşımı Zamanlayıcı | Evet |
| Telsiz Şifresi | Evet |
| Sesli Duyuru | Evet - Radyo Durumu ve Modu, seçtiğiniz İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Hollandaca, İspanyolca, Rusça veya Çince dilindedir. |
| Ses Ters Çevirme Karıştırıcı | Evet |
| Oylama İşlevi | Evet |
| Windows PC Programlama ve Ayarlama | Evet |
| Kablolu Klonlama İşlevi | Evet |
FleetSync Sinyalizasyon Özellikleri
| Acil Durum | Evet |
| PTT Kimliği Dijital ANI | Evet |
| Seçici Arama | Evet |
MDC1200 Sinyal Özellikleri
| Acil Kodlama | Evet |
| PTT Kimliği Kodlama | Evet |
| Radyo kontrolü çözmek | Evet |
| Stun / Revive Decode | Evet |
Seçenekler
| Dahili GPS Panosu | Evet - NMEA 0183 V2 uyumlu |
| Dahili Scrambler Kurulu | Evet - KW21-460 Transcrypt'ten edinilebilir |
| "Molex" arayüzü | KCT-60M Kablosu ile |
Uygulanabilir Standartlar
| IP54 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans Aralığı - E Tipi | 136-174 MHz |
| Kanal Sayısı | 16 |
| Bölgeler Sayısı | 2 |
| Kanal Frekansı Yayılı | 38 MHz |
| Kanal Aralığı | Geniş: 25 kHz Orta: 20 kHz Dar: 12.5 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Anten Konektörü | BNC |
| Akım boşaltma | Bekleme: ≤ 0.4 A Al: ≤ 1.0 A İlet: ≤ 8.0 A |
| Frekans Kararlılığı | ± 2,5 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13.6 V DC ±% 15 |
| PLL Kanal Adımları | 2.5 kHz / 5.0 kHz / 6.25 kHz / 7.5 kHz |
| boyutlar | 160 x 43 x 122.6 mm - Projeksiyonlar dahil değil - |
| Ağırlık (net) | 1,18 kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | 25 kHz'de 70 dB 20 kHz'de 70 dB 12.5 kHz'de 60 dB |
| Ses çıkışı | % 5'den daha az bozulma ile 4 W |
| intermodülasyon | 65 dB |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | 25 kHz'de 0.28 μV 20 kHz'de 0.28 μV 12.5 kHz'de 0.35 μV |
| Hassasiyet - EN 20 dB SINAD | 25 kHz'de -3 dBμV 20 kHz'de -3 dBμV 12.5 kHz'de -2 dBμV |
| Sahte Yanıt Reddi | 70 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 5 W - 25 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | 25 kHz'de 45 dB 20 kHz'de 43 dB 12.5 kHz'de 40 dB |
| Modülasyon Bozulması | % 3'ten az |
| Sahte Emisyon (EN) | -36 dBm ≤ 1 GHz -30 dBm> 1 GHz |