Temel Özellikler
| Frekans Aralığı: 400-470 MHz |
| 16 Kanal |
| 25 Watt RF Çıkışı |
| Acil modu |
| DTMF, QT ve DQT Sinyalleşmesi |
| PTT Kimliği ve Elektronik Seri Numarası |
| Sekiz Dilde Sesli Duyuru |
| MDC-1200 Sinyalizasyonu |
| D-Sub Arabirim Bağlayıcısı |
| İsteğe Bağlı Mikrofon Gerektirir |
Tedarik Edilir
| DC Kablo | Evet |
| Sigorta | Evet, 10Amp |
| Kullanım klavuzu | Evet, İngilizce, Rusça |
| Montaj Braketi | Evet |
| Vida Seti | Evet |
PMR Genel Özellikleri
FleetSync Sinyalizasyon Özellikleri
| Çağrı Çağrı İşlevi | Evet, Seçilebilir Bölge / Kanal |
| PTT Kimliği Dijital ANI | Evet |
| Seçici Arama | Evet |
| Durum İletileri | Evet, Yalnızca İlet - 90 Seçilmiş İki Basamaklı Önceden Programlanmış Mesajlar |
MDC1200 Sinyal Özellikleri
| Acil Kodlama | Evet |
| PTT Kimliği Kodlama | Evet |
| Radyo kontrolü çözmek | Evet |
| Stun / Revive Decode | Evet |
Seçenekler
| Dahili GPS Panosu | Evet - NMEA 0183 V2 uyumlu |
| Dahili Scrambler Kurulu | Evet - KW21-460 Transcrypt'ten edinilebilir |
| "Molex" arayüzü | KCT-60M Kablosu ile |
| PA / Horn Alert | Evet |
Uygulanabilir Standartlar
| IP54 | Evet |
| MIL-STD 810 C / D / E / F | Evet |
Teknik özellikler
| Frekans Aralığı - M2 Tipi | 400 - 470 MHz |
| Kanal Sayısı | 16 |
| Bölgeler Sayısı | 2 |
| Kanal Frekansı Yayılı - M2 Tipi | 70 MHz |
| Kanal Aralığı - Geniş / Dar | 25 kHz / 12.5 kHz |
| Anten Empedansı - 50 Ohm | Evet |
| Akım boşaltma | Bekleme: ≤ 0.4 A Al: ≤ 1.0 A İlet: ≤ 8.0 A |
| Frekans Kararlılığı | ± 2,5 ppm (-30 ° C ila +60 ° C) |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -30 ° C ila + 60 ° C |
| Çalışma gerilimi | 13.6 V DC ±% 15 |
| PLL Kanal Adımları | 5.0 kHz / 6.25 kHz |
| boyutlar | 160 x 43 x 137 mm (Projeksiyon dahil değildir) |
| Ağırlık (net) | 1,18 Kg |
Alıcı Spesifikasyonları
| Komşu Kanal Seçiciliği | Geniş / Dar: 75/65 dB |
| Ses çıkışı | % 5'den daha az bozulma ile 4 W |
| intermodülasyon | Geniş / Dar: 70/60 dB |
| Duyarlılık - ÇED 12 dB SINAD | Geniş / Dar: 0.28 / 0.35 μV |
| Sahte ve Resim Reddedildi | 75 dB |
Verici Özellikleri
| RF Güç Çıkışı | 5 W - 25 W |
| FM Gürültüsü (ÇED) | Geniş / Dar: 45/40 dB |
| Modülasyon Bozulma (Geniş / Dar) | % 3 / 5'ten az |
| Modülasyon Sınırlaması | 25 kHz'de ± 5.0 kHz. 12,5 kHz'de ± 2,5 kHz |
| Sahte Yanıt (ÇED) | 70 dB |